Mio Faccia

Produkty

Framesi - třetí nejsilnější profesionální značka na globálním světovém trhuFramesi je italská profesionální vlasová kosmetika, oblíbená po celém světě. Pracují s ní kadeřníci ve více než 90 zemích světa. I naše kadeřnictví si vybralo tuto značku a stali jsme se tak součástí magického světa barev a stylingu Framesi, což vám přináší jistotu několika výhod:


..KVALITA

Veškeré výrobky mají ověřenou kvalitu, účinnost a bezpečnost, a to díky sérii 65 přísných testů prováděných u každého nového výrobku. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty, žádné testy na zvířatech a především velký respekt ke zdraví vlasů.

…MÓDA

Framesi pečlivě sleduje módní trendy. Díky tomu vám dvakrát ročně nabízíme nejnovější kolekce účesů ve 3 odlišných stylech. Pravidelně se účastníme seminářů zaměřených na tyto trendové kolekce, kde si osvojujeme nové styly účesů, způsoby střihů, barvení i stylingu. Účastníme se i mezinárodních stáží.

Pomůžeme vám vybrat vhodný typ účesu, barvu a styling, povedeme vás při změně vaší image v souladu s aktuálními trendy ve světě.

…TRADICE

Značka Framesi byla založena v roce 1945 s hlavním cílem – vývoj produktů vysoké kvality. Více než 65 let zkušeností se odráží v poskytovaném servisu, kvalitě a účinnosti produktů. 


…WELLNESS PRO VLASY

Značka Framesi vytvořila výjimečný program ošetření vlasů a vlasové pokožky  MORPHOSIS HAIR SPA TOP, který je na kosmetickém trhu jedinečný. Nám se tento program osvědčil, a proto jsme se stali specialisty na řešení různých obtíží. Lupy, mastné vlasy, padání vlasů, přecitlivělost vlasové pokožky apod. Na tyto a další obtíže se zaměřujeme s programem HAIR SPA, spojeným s analýzou přístrojem TricoCamera, s ošetřujícími kúrami Morphosis, masáží hlavy i relaxací.

…WELLNESS PRO VLASY

Značka Framesi vytvořila výjimečný program ošetření vlasů a vlasové pokožky  MORPHOSIS HAIR SPA EASY, který je na kosmetickém trhu jedinečný. Nám se tento program osvědčil, a proto jsme se stali specialisty na řešení různých obtíží. Lupy, mastné vlasy, padání vlasů, přecitlivělost vlasové pokožky apod. Na tyto a další obtíže se zaměřujeme s programem HAIR SPA, spojeným s analýzou obtíží a ošetřujícími kúrami Morphosis.

KVALITU PRODUKTŮ DENNĚ OVĚŘUJEME MY, KADEŘNÍCI

Značka Framesi, se kterou náš salon pracuje, se věnuje výhradně kosmetice profesionální. Její produkce je založena na faktu, že s ní pracují vzdělaní odborníci. Může se tedy vyhýbat multifunkčním výrobkům a orientovat na řešení konkrétních požadavků vlasů a vlasové pokožky. Vzhledem k tomu, že kosmetiku opakovaně a denně používáme v kadeřnickém salonu při naší práci, MUSÍ mít vysokou kvalitu a funkčnost.

Co to pro vás znamená? S výběrem kosmetiky pro péči o vaše vlasy vám rádi poradíme, získáte tak pro vás vhodný a účinný produkt a ušetříte čas a peníze. 

Profesionální kosmetické produkty Framesi NELZE zakoupit jinde než v kadeřnických salonech.