Mio Faccia

Náš tým

Náš tým tvoří profesionálové na slovo vzatí. O jejich práci se můžete například přesvědčit v primáckých VIP zprávách, kde realizují svoje skvostné proměny. 

Kreativní tým kadeřníků dlouhodobě spolupracuje s italskými kolegy. Účastní se mj. i seminářů technologií v Paříži a v Londýně. Spolupracujeme s módními agenturami, fotografy, pořádáme přehlídky, vlasové show. Naší práci můžete vidět na titulních stránkách časopisů, na obalech výrobků v reklamních spotech i hudebních klipech.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně podle jeho přání a potřeb.

Stylista, vizážista

V oblasti vizážistiky nemůžete narazit na nikoho lepšího než na Káju Pavlíčka, který v Cesku patří ke špičce v oboru. Laskavým způsobem vám poradí a ukáže tu správnou cestu. Dobře míněné a cílené rady z vás udělají moderní ženu, případně skvěle vypadajícího muže, kterým nebude rovno.

Vystudoval sice původně hotelovou školu, ale celý další profesní život věnuje módě, líčení, vizážistice a ve volném čase (kterého má poskrovnu) se věnuje i interiérovému designu, absolvoval také kurzy aranžování interiérů obchodů a výloh a během své bohaté studijní kariéry v oboru krásy v každodenním životě získal znalosti z oblasti floristiky a s aranžování květin.

V současnosti působí ve studiu krásy a relaxace MIO FACCIA, kde  se věnuje stylistice a vizážistice pro individuální i firemní klientelu. Je členem odborné komise v kadeřnické soutěži „Děčínská vlna“ od jejího založení do současnosti. Bývá osazován jako porotce a odborník do soutěží krásy a miss, spolupořádá módní přehlídky a doprovodné akce pro firmy, příležitostně některé akce i moderuje. Pět let spolupracoval na doprovodných akcích pro společnost Mercedes.

Móda ho velmi zajímala a škola hotelového zaměření mu nestačila, rozhodl se tedy vystudovat kosmetickou školu, kterou úspěšně zakončil státní zkouškou. Prošel i kurzy pokročilé vizážistiky a speciálních efektů, dva roky pracoval pro značku Yves Saint Laurent jako hlavní vizážista, poté přijal nabídku na práci hlavního vizážisty a školitele pro značku Christian Dior ČR. Další dva roky se stal tváří dekorativní kosmetiky NEE makeup Milano a vyučoval na kosmetických školeních líčení a dekorativní kosmetiku.

Znáte ho jako vizážistu z pořadů Nahá jsi krásná, Mladší o pár let, proměny do VIP Zprav na TV Prima. Spolupracoval na pořadu Vip prostřeno, v seriálu Dokonalý svět na TV Nova hrál vizážistu Petra a letos můžete vidět jeho práci v pořadu DoktorKA na České televizi.

Píše jako poradce do life stylového online magazínu www.jomagazín.cz, Rubriky: Etiketa, Modní policie, Co frčí atd.

Jarmila Gyöngyösi

kadeřnice - vedoucí umělecké sekce MIO faccia

V čele kadeřníků stojí energická Jarmila Gyöngyösi, která s neutuchajícím elánem neztrácí přehled  o nejžhavějších novinkách v branži. Když vezme do rukou nůžky, v cuku letu doslova vykouzlí perfektní střih. A jestliže se jí svěříte i s výběrem a realizací barvy, budete nadmíru spokojeni. Její největší devizou je hbitost, šmrnc a léta praxe.

Několik let již spolupracuje
s italskými kadeřníky a pravidelně navštěvuje kadeřnickou
akademii v Miláně, kde se učí novým technologiím a trendům.
V minulosti byla několikrát nominována v kadeřnické soutěži
Hair Dresser AWARDS. Účastnila se soutěže L'Oréal Color Trophy,
jako vítězka absolvovala kadeřnickou stáž v Paříži.
Je členkou školitelkou Framesi teamu České republiky.

Kreativní kadeřnice Mio Faccia

Kadeřnice s desetiletou praxí. Neustále sleduje módní
pravidelně se účastní školení s touhou se neustále vzdělávat.
Specializuje se na pánské a kreativní dámské střihy.
Podílí se na proměnách v módních časopisech, módních přehlídkách a dalších aktivitách studia 
MIO FACCIA.

Kreativní kadeřnice Mio Faccia

Poskytne poradenskou službu a ráda poradí jak na neposlušné kadeře a zvolení správného střihu a odstínu barvy.  Kačka je kadeřnice s více jak desetiletou praxí. Sleduje módní trendy a pravidelně se účastní školení.

Kosmetická specialistka